דן עדי | עורך דין קניין רוחני ופטנטים בצפון | דף הבית

 

 

דף הבית

דן עדי, משרד עורכי דין קניין רוחני הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הקניין הרוחני: פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים וסודות מסחריים והדינים הקרובים לו לרבות דיני מחשבים והאינטרנט, הגנת הפרטיות, עוולות מסחריות, עשיית עושר ולא במשפט, לשון הרע ועוד.
 
למשרדנו בראשות המייסד והמנהל של המשרד, עו"ד דן עדי, התמחות רבה בייצוג אל מול רשויות הפטנטים ברחבי העולם, כמו גם במתן חוות דעת על הפרה וכשירות לרישום, ייעוץ משפטי שוטף וייצוג בתביעות הפרה בתחומי הקניין הרוחני והדינים הקרובים לו, אל מול בתי המשפט בארץ ובעולם. למשרדנו נסיון רב גם בייצוג לקוחותינו בהתנגדויות לרישום פטנטים בארץ, ובאירופה ובניהול הליכים משפטיים, לרבות תביעות הפרה במדינות רבות ברחבי העולם כגון: סין, יפן, קוריאה, ארה"ב, מדינות האיחוד האירופי לרבות איטליה, גרמניה ועוד.
 
 
משרד דן עדי, עורכי דין קניין רוחני מייצג לקוחותיו גם בעריכת הסכמים מורכבים, כגון רשיונות אקסלוסיביים ולא אקסלוסיביים הנוגעים למוצרים נשוא זכויות הקניין הרוחני, הסכמי רשיונות צולבים (Cross Licensing), כמו גם הסכמי Co-existence, זכיונות, הסכמי השקעה וגיוס הון ועוד.
 
משרדנו נושא את דגל המצויינות בייעוץ שוטף ובמתן שירות משפטי מקצועי, זמין ואדיב ונותן את התמיכה המשפטית לה נזקקים כל לקוחותיו על הצד הטוב ביותר.
 
 
         "המדע הוא המצביא והשימוש המעשי הוא חייליו" – ליאונרדו דה וינצ'י

 
     

    דן עדי, משרד עורכי דין קניין רוחני
    Dan Ady, Intellectual
Property Lawyer
    ת.ד. 1523, כפר ורדים, 24167
    [email protected]
 
 

כל הזכויות שמורות TM law-ip.co.il  עו"ד דן עדי 2011ׂ ©